Vítejte na stránkách sportovní haly v Hrušovanech nad Jevišovkou. Sportovní hala je víceúčelové zařízení o 3 sálech různé velikosti a sportovních povrchů. Provozujeme sportovní bar. Součástí haly je také venkovní areál a parkoviště.

Sportovní bar: v příjemném prostředí nabízíme nealkoholické nápoje, pivo, víno, kávu a čaje. Připojeni k Wi-Fi zdarma. Možnost sledování TV, sportovních přenosů. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský koutek.

Sportovní hala č.1: má rozměry 36 x 18 m vybavená multifunkčním povrchem TARAFLEX SPORT. Je určena zejména k provozování míčových sportů. Na své si v ní přijdou příznivci badmintonu, florbalu, fotbalu, basketbalu, volejbalu, nohejbalu a tenisu.

Sportovní hala č.2: má rozměry 21 x 14 m vybavená sportovní parketovou podlahou. Je určena ke cvičení a aktivitám jako je aerobic, zumba, jóga, stolní tenis, taneční atd.

Sportovní salónek: má rozměry 8,5 x 7,5 m vybavený sportovní parketovou podlahou. Je určen ke cvičení a aktivitám jako je aerobic, zumba, jóga, nebo na individuální cvičení jednotlivců a menších skupin.

Ostatní sportoviště haly:

- venkovní fit park

- venkovní street workoutové hřiště

- skatepark

- venkovní šachy

- hřiště na pétangue

Tato sportoviště slouží podle svého charakteru široké veřejnosti na základě dodržování konkrétních pravidel a řádů těchto sportovišť.

V celém areálu sportovní haly připojení k Wi-Fi zdarma. Areál je z důvodu ochrany majetku, zdraví  a bezpečnosti hlídán registrovaným kamerovým systémem se záznamem (sportovní hala, sportoviště, parkoviště, sklad)

Bezplatné parkování přímo u areálu sportovní haly.